top of page

Slovo trenéra: ohlédnutí za létem 2020

Nucená jarní fotbalová přestávka, která díky omezením ohledně covid – 19 trvala téměř tři měsíce nikoho nepotěšila. Sice jsme v závěru května a v červnu trénovali a sehráli mezi našimi týmy i několik přípravných utkání, ale bez mistrovských zápasů to prostě není ono. Náš nejtěžší jarní zápas se nakonec sehrál u zeleného stolu. Tým Kožlí, který nás loni po našem sestupu nahradil v I. B třídě, se rozhodl tuto soutěž pro další rok již nepřihlásit. Po nedohrané sezóně jsme se o postupové místo dělili my s mužstvem Ledče n/S. B. Měli jsme shodný počet bodů, ale vzájemný podzimní zápas vyzněl v náš neprospěch. Když už jsme se smiřovali s tím, že i v dalším roce budeme hrát opět okresní přebor, přišla z Ledče nečekaná zpráva, že se postupu vzdávají. Do I. B třídy jsme tedy postoupili nakonec my.

Ostrou přípravu na novou, opět „bétřídní“ sezónu jsme zahájili 17. července, kdy jsme se sešli na prvním tréninku. Během necelých čtyř týdnů přípravy jsme s A-týmem absolvovali deset tréninků a odehráli tři přípravná utkání s těmito výsledky:


SOBOTA 18.7.

VRDY - HABRY A - 9:1 (6:0)

branky: Fanta


NEDĚLE 26.7.

HABRY A – POLNÁ B - 2:5 (1:2)

branky: Fanta (PK), Novák


SOBOTA1.8.

HABRY A – MALÍN - 4:4 (1:2)

branky: Melechovský 2x, Kudláček, Bartík J.

 

Během letní přestávky došlo v kádru A-týmu k několika změnám.


Příchody:

Francl František – příchod z dorostu

Machka Vladimír – příchod z dorostu

Melechovský Josef – přeřazen z B-týmu

Vala Pavel – přeřazen z B-týmu

Kudláček Martin – obnovení činnosti


Odchody:

Bartík Pavel – přestup do Mírovky

 

Zahájení sezóny 2020/21


Téměř po devíti měsících jsme 9. srpna mohli opět nastoupit k mistrovskému utkání.

Los nové sezóny k nám příliš přívětivý nebyl. V prvních pěti kolech nás čekali poměrně těžcí soupeři.


Hned v prvním kole jsme doma přivítali velmi zkušený tým FC Slovan Havlíčkův Brod C, kde hraje hned několik našich bývalých hráčů. V zápase jsme dvakrát prohrávali, ale naštěstí se nám podařilo pokaždé vyrovnat a získat tak první bod v soutěži za remízu 2:2. Bohužel bod to byl na delší dobu jediný.

Ve druhém kole jsme zajížděli do Pohledu. Již v páté minutě se nám zranil brankář Pavel Vala. Po jeho střídání jsme po rohu hned inkasovali a po obrovských chybách jsme již ve 26. minutě prohrávali dokonce 0:4. Zápas jsme ale nevzdali. Během následujících deseti minut jsme zkorigovali skóre až na 3:4. Bohužel ještě před přestávkou si nešťastně zlomil ruku Lukáš Vavřička. Kluci bojovali i po přestávce a hned po příchodu z kabin zápas vyrovnali. Bohužel další naše hrubá chyba poslala domácí opět do vedení. Potom začal svými několika nepřesnými výroky řídit dění na hřišti rozhodčí. Nervy na uzdě neudrželi Jan Bartík a Martin Janouch a oba museli hřiště po červené kartě předčasně opustit. V devíti hráčích už jsme na výsledku nic nezměnili a prohráli tedy 4:5.

V dalším kole jsme po velmi slabém výkonu obdrželi na domácím hřišti ostudný debakl 0:7 od rezervy Ždírce n/D.

Ve čtvrtém kole jsme zajížděli k utkání do Pacova, z důvodu rekonstrukce hřiště jsme hráli v Hořepníku. Na těžkém terénu jsme podali vcelku slušný výkon, ale opět nás do kolen srazily naše vlastní chyby. Prohráli jsme 1:2.

Zatím poslední utkání jsme odehráli doma proti rezervnímu týmu Světlé n/S. Zápas se nám konečně povedl, jak herně, tak i výsledkově. Po dobrém výkonu, a ještě spoustě neproměněných šancí jsme nakonec zaslouženě vyhráli 3:1.


Po pěti odehraných zápasech jsme tedy zatím v tabulce na 12. místě se ziskem 4 bodů a skóre 10:17.


Jiří Černý, trenér

50 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

POUŤOVÁ

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA TRADIČNÍ POUŤOVOU ZÁBAVU, KTERÁ SE BUDE KONAT 28.6.2024. K TANCI A POSLECHU BUDOU HRÁT STARÉ KLÁDY.

Comments


bottom of page