Fotbalový kemp starší přípravky

Fotbalový kemp starší přípravky proběhl od 27. 8. do 28. 8. 2020 na letním parketu a zúčastnili se ho Adam Bárta, Tomáš Císař, Patrik Černý, Jakub Černý, Tomáš Fikar, Jakub Havlas, Filip Holík a Richard Kubát.

Po postavení stanů jsme vyrazili na domluvenou prohlídku obory u Miřátek. Zde jsme si prohlédli chov divokých prasat, jelenů, daňků a muflonů. Během prohlídky jsme se dozvěděli zajímavosti o chovu a krmili jsme jeleny připravenými jablky a tvrdým pečivem.

Po návratu na hřiště si kluci zahráli mezi sebou fotbal a pak jsme rozdělali oheň a každý si opekl klobásu k večeři.

Na spaní pod stany jsme bohužel chytili jednu z nejstudenějších nocí za celé léto, ale zvládli jsme to. Druhý den ráno po snídani jsme měli trénink na hřišti. K obědu jsme měli upečené kuřecí stehna s bramborem.

Po poledním klidu jsme se vydali na workoutové hřiště, kde si kluci zacvičili. Následně jsme se stavili na náměstí na zmrzlině.

Na závěr našeho kempu jsme měli domluvené přátelské utkání se Světlou nad Sázavou, který jsme vyhráli 19:3.

Věřím, že si kluci kemp užili a v příštím roce se nám podaří tuto akci uspořádat znovu.

Hezký den

Zdeněk Vávra

10 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Domácí zápasy 6.6.2021

Neděle 6. června 2021 starší přípravka: Habry - Ždírec od 9:30 žáci: Habry - Leština od 13:00 Habry B - Ledeč nad Sázavou B od 17:00

Odložení výroční členské schůze

Vážení členové SK Habry, vážení přátelé fotbalu v Habrech. Vzhledem k současné epidemické situaci je výroční schůze SK Habry, původně plánovaná na 28.12.2020, přesunuta na rok 2021. O přesnějším termí